Program výborové schůze 20.01.2020

10. 1. 2020

Ahoj všem,

V pondělí dne 20.01.2020 od 18:00 hod. se sejde výbor okrsku Polička, aby připravil program na Výroční valnou hromadu okrsku Polička, která se bude konat v pátek 21.02.2020 od 18:00 hod. v hasičské zbrojnici v Širokém Dole. Jak všichni víte, jedná se o volební schůzi.

Proto, prosím, připravte si návrhy na jednotlivé posty za Váš sbor.

Opětovně připomínám, že je naprosto nezbytné najít novou hospodářku okrsku, neboť Zdena Mojdlová ji vzhledem k jejímu přestěhování nemůže dále vykonávat.

Pouze připomínám nutnost uhradit členské příspěvky (nově ve výši 130 Kč) nejpozději do konce ledna 2020!

Dále krátce probereme VVH ve Vašich  sborech. Stěžejním je však příprava programu a zejména voleb. Předpokládám, že již si navrhneme jednotlivé komise včetně obsazení. Návrh samotného programu donesu s sebou.

Díky.